| Hair | Brunette |
| Height | 164 cm |
| Breast | C |
| Body sizes | 92-64-93 cm |
| Weight | 53 kg |
| Eyes | Brown |
| Age | 33 |
| Languages | English (fluent) |
| Smoker | No |
| Alcohol | No |
| Based in | Bratislava |
| 3 hours | 500 Euro |
| 4 hours | 600 Euro |
| 6 hours | 800 Euro |
| 9 hours | 950 Euro |
| 12 hours | 1100 Euro |
| 24 hours | 1500 Euro |
| 48 hours | 2000 Euro |
| each extra day | 600 Euro |
| To meet Ann go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|