| Nationality | Czech |
| Age: | 29 |
| Language(s): | English, German |
| Weight: | 50 kg |
| Height: | 168 cm |
| Measurements: | 90-62-90 cm |
| Hair: | Black, long |
| Eyes: | Blue |
| Bust: | B, natural |
| Smoker: | no |
| Profession: | Companion |
| Interests: | Diving, Travelling, Dancing |
| Drink: | Champagne |
| 2 hours | 300 Euro |
| 3 hours | 400 Euro |
| 4 hours | 450 Euro |
| 6 hours | 600 Euro |
| 12 hours | 1000 Euro |
| 24 hours | 1300 Euro |
| 48 hours | 2000 Euro |
| To meet Alexia go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|