| Nationality | European |
| Age: | 29 |
| Language(s): | English, German, Russian |
| Weight: | 50 kg |
| Height: | 170 cm |
| Measurements: | 90-62-90 cm |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | D, natural |
| Smoker: | no |
| Profession: | Companion |
| Interests: | Diving, Travelling, Dancing |
| Drink: | Champagne |
| To meet Anabela go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|