| Nationality | Czech |
| Age: | 26 |
| Language(s): | English, Czech |
| Weight: | 59 kg |
| Height: | 169 cm |
| Measurements: | 94-60-93 cm |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | E, Natural |
| Smoker: | Yes |
| Profession: | Porn actress |
| Interests: | Animals, nature, motorbike, cars, cooking, shopping |
| Cuisine: | Steak, ribs |
| Drink: | Coca Cola green tea |
| http://houseoftaboo.com/preview/11928/busty-dominatrix.html?nats=free.5.5.334.1.0.0.0.0 |
| http://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=750068516 |
| http://www.4tube.com/pornstars/dominno |
| http://www.largeporntube.com/search/?q=dominno |
| To meet Dominno go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|