| Nationality | Czech |
| Age: | 28 |
| Language(s): | English, Czech |
| Weight: | 53 kg |
| Height: | 163 cm |
| Measurements: | 88-62-88 cm |
| Hair: | Black, short |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | B, natural |
| Smoker: | No |
| Profession: | Porn actress |
| Interests: | Diving, Travelling, Dancing |
| Perfume: | Hugo Boss Hugo Woman |
| Drink: | Tequila Sunrise |
| 3 hours | 400 Euro |
| 4 hours | 500 Euro |
| 6 hours | 600 Euro |
| 12 hours | 1000 Euro |
| 24 hours | 1500 Euro |
| 48 hours | 2000 Euro |
| http://www.partyhardcore.com/models/details/1018 |
| http://pornsharia.com/gabrielle-gucci-gives-roadside-blowjob_v16373 |
| http://planetsuzy.org/t614137-gabrielle-gucci-gabby.html |
| To meet Gabrielle go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|