| Age | 23 |
| Height | 170 cm |
| Weight | 58 kg |
| Hair | Brown, long |
| Eyes | Green |
| Measurements | 94-61-92 cm |
| Languages |
English and Italian - fluent German - minimal |
| Cucine | Italian, sushi, steak |
| Drink | Champange (Moet), Mojito, white wine |
| Travel | Worldwide |
| Based in | Prague |
| 2 hours | 350 Euro |
| 3 hours | 400 Euro |
| 4 hours | 500 Euro |
| 6 hours | 600 Euro |
| 12 hours | 1100 Euro |
| 24 hours | 1500 Euro |
| 48 hours | 2000 Euro |
| To meet Isabell go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|