| Nationality | Czech |
| Age: | 24 |
| Language(s): | English, Czech |
| Weight: | 53 kg |
| Height: | 170 cm |
| Measurements: | 88-60-90 cm |
| Hair: | Ginger |
| Eyes: | Bleu-green |
| Bust: | B, natural |
| Smoker: | Yes |
| Profession: | Porn actress |
| Interests: | Animals, sports |
| Cuisine: | Italian, French, seafood, steak |
| Drink: | White wine |
| 2 hours | 350 Euro |
| 3 hours | 450 Euro |
| 4 hours | 500 Euro |
| 6 hours | 600 Euro |
| 12 hours | 1000 Euro |
| 24 hours | 1200 Euro |
| 48 hours | 1800 Euro |
| http://www.iafd.com/person.rme/perfid=lucybell_rus/gender=f/lucy-bell.htm |
| http://www.eurobabeindex.com/sbandoindex/lucybell_2.html |
| http://planetsuzy.org/showthread.php?t=432475 |
| http://www.drunksexorgy.com/models/details/956 |
| To meet Lucy go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|