| Hair | Blonde, long |
| Height | 167 cm |
| Breast | B |
| Body sizes | 86-62-87 cm |
| Weight | 60 kg |
| Eyes | Blue |
| Age | 19 |
| Languages | English (fluent) |
| Smoker | Yes |
| Alcohol | No |
| Based in | Prague |
| To meet Lynett go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|