| Nationality | Czech |
| Age: | 22 |
| Language(s): | English, German |
| Weight: | 56 kg |
| Height: | 175 cm |
| Measurements: | 92-61-93 cm |
| Hair: | Blonde, long |
| Eyes: | Brown |
| Bust: | B, natural |
| Smoker: | no |
| Profession: | Photomodel, Student |
| Interests: | Diving, Travelling, Dancing |
| Perfume: | Hugo Boss Hugo Woman |
| Drink: | Champagne |
| To meet Mel go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|