| Nationality | Czech |
| Age: | 21 |
| Language(s): | English, Czech |
| Weight: | 53 kg |
| Height: | 163 cm |
| Measurements: | 86-71-90 cm |
| Hair: | Brown |
| Eyes: | Green |
| Bust: | A, natural |
| Smoker: | Yes |
| Profession: | Porn actress |
| Interests: | Diving, Travelling, Dancing |
| Cuisine: | Italian, Czech |
| Drink: | Cocktail, wine, beer |
| http://www.freeones.com/html/r_links/Rihanna_Samuel/ |
| http://www.xvideos.com/video1149460/rihanna_samuel |
| http://www.4tube.com/pornstars/rihanna-samuel |
| http://www.eurobabeindex.com/sbandoindex/rihanna.html |
| http://xhamster.com/movies/850227/rihanna_samuel.html |
| To meet Rihanna go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|