| Nationality | Czech |
| Age: | 23 |
| Language(s): | English (good) |
| Weight: | 76 kg |
| Height: | 176 cm |
| Measurements: | 115-82-93 cm |
| Hair: | Black |
| Eyes: | Green |
| Interests: | Sex, movies, travelling, sports |
| Smoker: | No |
| Available for: | Gay, Straight, Couples |
| Drink: | Whiskey and White Wine |
| http://gay.theater.aebn.net/dispatcher/starDetail?theaterId=14077&genreId;=102&starId;=55241 |
| http://sebastiansstudios.com/tour/models/names/robin-few.html |
| http://www.cadinot.tv/en/pornstars-men/9510/Robin_Few |
| To meet Robin go to, please contact us: |
| EMAIL: [email protected] |
| PHONE: +420 773 191 417 (10 am to 10 pm) |
| GO TO: |
|